Koniec oznamu, a közleménynek vége!

03.01.2022

Vážení občania,

dovoľujeme si vám oznámiť, že po vyše 20 rokoch nastala zmena v ohlasovaní miestnych oznamov v miestnom rozhlase.

Ohlasovaniu oznamov formou viet "Vysielame miestny oznam, helyi közleményt közlünk" nadobro odzvonilo a my sa k vám budeme prihovárať o čosi osobnejšie - príjemnejšie.

"Vážení občania, vypočujte si prosím oznam obecného úradu. Kedves polgárok, kérem hallgassák figyelemmel a községi hivatal hirdetését."

(v prípade množného čísla: "Vážení občania, vypočujte si prosím oznamy obecného úradu. Kedves polgárok, kérem hallgassák figyelemmel a községi hivatal hirdetéseit.")

Mení sa aj oznámenie ukončenia vyhlasovania.

Tradičnú - monotónnu formulku "Koniec oznamu, a közleménynek vége" nahrádzame novou

"Ďakujem za pozornosť a želám Vám príjemný zvyšok dňa. Köszönom a kedves figyelmüket és további szép napot kívánok."

Dúfame, že sa vám naša malá zmena páči, ale ak nie, radi uvítame vaše návrhy a podnety aby sme našu prácu mohli ďalej zdokonaľovať aj vďaka vám :)

Zoznam aktualít:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >